Jakou aplikaci Time Tracker doporučujete?

100

Musím dělat tři nebo čtyři pracovní místa denně a každý má několik částí. Chci nástroj pro sledování času, který mi pomůže vědět, kolik času jsem utrácel na každé součásti a každou práci.

Našli jsme některé jakognotime ahamster.

Jakou aplikaci doporučujete v takovém případě?

    
dané takpar 14.05.2014 14:13

20 odpovědí

66

Křeček

Hlavní aplikace:  hamster-applet

Appindicator: hamster-indicator

Zvykl jsem na křeček a použil jsem ho, abych sledoval, jak dlouho jsem pracoval na projektu Summer of Code. Je přidán do menu indikátorů (nebo systray). Pokud chcete spustit / zastavit / změnit úkoly, stačí zadat Super + H a zadejte, co děláte.

Pro vás jsou některé hezké statistiky, které lze exportovat jako HTML, a posílat je ostatním. Můžete kategorizovat části úlohy do skupin a sledovat, co přesně děláte v té době.

Každá úloha je označena jako [task] @ [job] . Například byste měli mít dev @ project , doc @ project atd. Křeččí samozřejmě dokončí samočinné dokončení, takže většinu času potřebujete pouze zadejte několik znaků. Tagy mohou být přidány k úkolům i pro další kategorizaci.

Screenshot Toms Bauģis

    
odpověděl Cas 06.07.2017 15:03
25

Zkoušeli jste přepínat

Je to online aplikace, ale má klient nativní linux

    
odpověděl Gabriel Solomon 14.09.2010 14:14
23

Používám gtimelog .

No. Napsal jsem gtimelog. Tak to funguje pro mě. YMMV. Nejsem nejlepším správcem softwaru, obávám se.

    
odpověděl Marius Gedminas 18.02.2012 03:26
17

Doporučuji Emacs s Org-Mode , který je ve výchozím nastavení nainstalován společně s emacs. Zde je screenshot vyrovnávací paměti režimu Org-Mode:

Proč Emacs + Org-Mode ? aby se zabránilo přepínání kontextu, což vás udrží v stavu toku ! Zní to trochu radikálně, že? Vím, ale uvědomil jsem si to - v praxi!

Když dám Org-Mode šanci, úplně jsem opustil můj starý způsob práce a začal mi více zaměření na to, co opravdu záleží (kód). Můj starý pracovní postup byl:

  • Zastavit kód a jít označit jako hotovo některé položky;
  • Přepněte do otevřeného prohlížeče a vyhledejte nezapomeňte na mléko a otevřete TAB;
  • Zkontrolujte své úkoly TODO pro daný den a zkontrolujte položky hotové položky ;
  • vraťte se zpět do editoru;
  • nakonec restartujte práci (může trvat ještě několik minut, než se znovu znovu hluboce zaměřit).

V režimu Org, stačí přepnout do vyrovnávací paměti režimu Org-Mode, stisknoutCtrl + x b a označit položky jako DONE - přepnout zpět na předchozí vyrovnávací paměť. Žádné další prohlížeče (nebo externí aplikace) + editor.

Také bych chtěl doporučit, abyste přijali Pomodoro Technique , což je opravdu jednoduchá technika, jak získat co nejvíce času. Je to jednodušší než GTD a snadno se používá v Emacs + Org-Mode: Dejte časový spínač 25 minut ve všech svých úkolech a Org-Mode vás vždy upozorní na ukončení úkolu. Lepší než kdy jindy!

    
odpověděl crncosta 13.11.2010 11:51
11

Dobrý, který jsem použil v minulosti, je Klok , což je adobe air application. Funguje to skvěle pro sledování všech vašich různých projektů a dává vám grafy a grafy, které vám porozumí, jakým způsobem strávíte svůj čas. Bezplatná verze exportuje pouze časové rozvrhy ve formátu MS Excel - chtějí, abyste si koupili plnou verzi pro export html a xml.

    
odpověděl tj111 11.07.2012 16:42
10

arbtt je automatický sledovač času založený na pravidlech. Hledá aktivní názvy oken na ploše a automaticky přihlašuje název. Může zařadit tituly na základě toho, jak je nakonfigurovat, a poté může nahlásit statistiky zpět.

Takže může hlásit, kolik času strávíte na webové doméně, v aplikaci vim a na facebooku, abyste se mohli podívat na vaši produktivitu.

    
odpověděl wassname 19.10.2011 04:33
6

Křeček je docela pěkný, pokud chceš člověka, který má panelový applet. Je jiná, která je napsána v jazyce Java nazvaném jTimeSched. Ten byl užitečný na disku s palcem, protože jej mohu spustit v systémech Windows, Mac a Linux za předpokladu, že hostitelský počítač má nainstalovanou Javu. (Je k dispozici zde a není v úložištích.)

    
odpověděl SinaCutie 14.09.2010 08:14
4

Doporučuji pro všechny fanoušky Harvest (getharvest.com) jednoduchou aplikaci gtk:

Odkaz

    
odpověděl tkowalewski 18.12.2012 20:16
4

KTimeTracker je pěkný nástroj a podporuje Canonical.

    
odpověděl Sri 15.01.2013 14:07
3

Pokud máte přístup na webový server Kimai je pěkná webová aplikace PHP / SQL. Můžete konfigurovat různé klienty a pro každý z nich různé projekty a také různé úkoly. Také to může být použito mnoha uživateli. Informace lze exportovat do formátů PDF, CSV a XLS.

    
odpověděl lumbric 09.01.2012 00:08
3

Ano, doporučil bych také TSheets. Je jednoduché přepínat mezi úkoly, aby přesně odpovídali době strávenému v každém projektu. Také se mi líbí, že má widget "Kdo pracuje", kde vidím, kdo v mém týmu pracuje na tom, co projekt v reálném čase.

Odkaz

    
odpověděl Don Johnson 29.11.2012 19:24
2

Může se to zdát přehnané, ale je opravdu užitečné hlouběji sledovat produktivitu: RescueTime .

Je podporován v Linuxu (kromě systému Mac / Windows). Nainstalujete malou aplikaci, která zůstane ve vašem zásobníku a sleduje všechna okna, generuje později zprávu o vaší produktivitě Může automaticky kategorizovat mnoho aplikací a pro ty, kterým chápe špatně nebo neví, můžete nastavit, co to znamená: velmi produktivní, produktivní, neutrální, rušivé nebo velmi rušivé. To sčítá až k skóre produktivity pro váš den. Můžete také ignorovat některé aplikace, které nemají žádný skutečný význam a trávíte velmi málo času (například Nautilus / Caja).

Existuje placená verze, která přidává funkce, jako je například sledování času offline (můžete zadat ručně, co jste udělali, například schůzky nebo klientské hovory, aplikace se zeptá, co děláte, když byl počítač nečinný !!!!), Zapier integrace, dokonce hlubší statistiky a další věci, které vlastně nevím, protože jsem po zkušební verzi nepoužil placenou verzi:)

Jediná aplikace, která mi skutečně pomohla zůstat soustředěná - protože jsem se bála, že v neděli ráno obdržím tento obávaný e-mail a říkám, že jsem byl neproduktivní D:

    
odpověděl igorsantos07 15.11.2015 16:15
2

Můžete také zkusit Timedoctor.com .

To je to, co používáme v našich počítačích, které nyní běží na různých platformách. Byl jsem skutečně pověřen výzkumem toho nejlepšího sledovacího softwaru dnes a z mnoha doporučení a návrhů "Time Doctor" je jediný software, který mohu označit za "A".

    
odpověděl 3 revs, 3 users 50%user61928 15.11.2015 16:17
1

Pokud máte Internet: HarvestApp je jedním z nejlepších nástrojů. To je, pokud vám nevadí sledování času na webové aplikaci.

sidenote: Mají také zdarma zkušební účty.

    
odpověděl Stefan 11.07.2012 16:47
1

Používáme odkaz . Má úžasné funkce pro sledování času a skvělou funkci správy projektů. Navíc můžete označit některé časové položky jako fakturované a vidět poměr zúčtovatelných hodin k celkovému počtu odpracovaných hodin.

    
odpověděl Jason K 24.01.2013 09:48
1

Podle mých zkušeností doporučuji replikační software pro sledování času.

    
odpověděl Vincent Churchil 07.02.2013 19:04
1

Můžete také vyzkoušet Fanurio . Pracuje na více platformách včetně Ubuntu. Po instalaci dáte 14denní zkušební verzi . Pokud se vám líbí, můžete si zakoupit software pro odemčení neomezené edice.

    
odpověděl tiberiug 12.06.2013 09:26
0

Software pro sledování času ve službě TSheets obsahuje přesně to, co hledáte. Budete mít možnost vypsat neomezený počet pracovních úloh za každý den a konkrétně se bude řídit čas na úkolech v rámci každého kódu úlohy. Rovněž je snadné generovat přehledy, které ukazují rozdělení jednotlivých úkolů a celkového projektu.

Odkaz

    
odpověděl KMed 29.11.2012 19:17
0

Talygen je vysoce doporučeno všem, kteří rádi sledují svůj čas a aktivity. Tolygen používám několik měsíců. Pomáhá mi sledovat více projektů.

    
odpověděl Kyleigh 23.01.2013 16:20
0

Preferuji Rachotu. Jedná se o soubor jar s jednoduchým grafickým uživatelským rozhraním. Odkaz

Nahrává časové listy ve formátu XML a některé možnosti pro sledování týmů atd. stačí stáhnout, umístit do oblíbené složky a spustit jako java z příkazového řádku nebo ikony spouštěče

java -jar /...folders.../rachota.jar
    
odpověděl Dee 08.04.2013 17:20