Odinstalujte program nainstalovaný v programu Wine

112

Používám Ubuntu 11.10. Použitím softwaru na bázi vín jsem nainstaloval nějaký software jako nimbuzz a ibibo messenger. Oba programy nefungují a ukazují chybu jakoWe're sorry, but an unknown error has caused ibibo Messenger to close.

Takže chci je odinstalovat.

Jak odinstalovat ty typy programů, které jsem nainstaloval prostřednictvím služby Wine?

    
dané Teja 03.02.2012 11:29

4 odpovědi

175

Zadejte terminál nebo stiskněte Alt + F2 a zadejtewine uninstaller vám umožní přístup k vestavěnému nástroji Add / Remove zwine. Odtud můžete odinstalovat program, který jste nainstalovali do lahve.

Chcete-li úplně vyjmout lahvičku pro svého uživatele (a tak odstranit vše z lahve na víno a začít znovu), můžete otevřít terminál a zadejterm -rf ~/.wine nebo jako alternativu otevřít Nautilus a ve své domovské složce stiskněte Ctrl + H vyhledejte složku.wine a odstraňte ji. wine vytvoří novou složku při dalším pokusu o její použití.

    
odpověděl Bruno Pereira 03.02.2012 12:20
20

Vyhledejtewine v pomlčce. ZvolteUninstall Wine software tam. Najdete zde všechny softwarové programy a bude mít možnost odinstalovat.

Pokud používáte Gnome Fallback , přejděte na Applications = > Víno = > Odinstalovat software Wine

    
odpověděl souravc 14.12.2013 09:23
12

Zadejte příkaz "unistall wine software" v pomlčce a otevřete aplikaci.

Zobrazí se seznam nainstalovaných aplikací, klikněte na ten, který chcete zrušit, a klikněte na "Odebrat".

    
odpověděl jobin 14.12.2013 09:22
3

Našel jsem odpověď! V nabídce Wine jsem klikl na "Unistall Wine Software".

Otevře se okno pro přidání / odebrání. Stačí vybrat aplikaci a kliknout na tlačítko "Modify / Reove".

Nicméně z některých důvodů, které nerozumím, musím udělat dvakrát stejnou operaci. Po klepnutí na tlačítko OK třikrát jsem stále viděl program v seznamu! Když jej vyberem a znovu kliknu na tlačítko "Upravit / Odebrat", dostanu toto:

Klepněte na tlačítko "Ano" a nakonec aplikace zmizí ze seznamu. Ale poté musím vyčistit zástupce a složku ručně. Přál bych si, abych našel snadnější a čistší řešení, ale tohle funguje stejně.

    
odpověděl Cristiana Nicolae 14.12.2013 09:34