Jak mohu používat Netflix na Ubuntu?

118

Existuje způsob, jak streamovat obsah Netflix do mého počítače Ubuntu?

    
dané Gator 06.08.2010 22:27

9 odpovědí

59
  

Důležité:

     

Vezměte prosím na vědomí, že Ubuntu verze 12.04, 14.04 a novější nyní podporují    nativní přehrávání Netflix přes   HTML5 .

     

Řešení v této odpovědi by mělo být použito pouze v případech, kdy je původní   přehrávání není možné (například nepodporované verze Ubuntu, prohlížeče   jiné než Google Chrome).

     

Také je třeba poznamenat, že od verze Firefox 49 je přehrávání Netflix nativní podporováno.

K 7. prosinci 2012 se nejdříve pracují dne 12.04 a 12.10.

Poznámka: Pokyny pro instalaci (Windows -)silverlight (v konečném důsledku užitečné pro sledování Netflixu) naleznete na konci.

Otevřete terminál (Ctrl-Alt-T), typ:

sudo apt-add-repository ppa:ehoover/compholio
sudo apt-get update
sudo apt-get install wine-staging
sudo apt-get install netflix-desktop

Tím se nainstaluje přibližně 254 MB balíků, zejména se nainstalujewine-compholio (vlastní verzewine, která je schopna spustit Silverlight) a závislosti. Pokud jižwine není nainstalován, možná budete muset souhlasit s použitím písem Microsoft (v okně textového módu použijte klávesy se šipkami nebo klepnutím na ikonu v textovém režimu, pokud se zobrazí). Stahování / instalace trvá přibližně 15 minut.

Potom spusťte nově nainstalovanou aplikaci "netflix-desktop" z nabídky (nebo z příkazového řádku).

Pokud se v instalaci vyskytla chyba (odkazy třetích stran), neměňte paniku: netflix-desktop zjistí, že něco chybí a pokuste se jej znovu nainstalovat, pokud to také selže, začněte znovu.

Když jej spustíte poprvé, spustí inicializaciwine a pravděpodobně vás požádá o instalaci balíčků vín Mono a Gecko (přijal jsem je a nainstaloval jsem je jen pro případ).

Otevře se aplikacenetflix-desktop, přihlaste se k účtu Netflix.

Okno se otevře v celoobrazovkovém zobrazení, což je velmi elegantní, ale chcete-li mít kontrolu nad oknem, stiskněte klávesu F11 a opustíte režim celé obrazovky. (Může také požádat o instalaci rozšíření Firefox - speciálně navrženého -, které zpřístupňuje režim celé obrazovky přátelskyji.)

Použijte Netflix jako obvykle.

Bezchybně fungoval v mém Ubuntu 12.04 a 12.10 (mám Core i7).

(Jak jste si uvědomili, ženetflix-desktop je opravdu Firefox 17 spuštěný na víno bez menubarů. Stiskněte klávesu F10 pro získání kontroly nad nabídkou Firefoxu a navigací.)

Kredity a reference : Tato informace byla původně převzata z Odkaz . Ačkoli je to výsledek kampaně iniciované www.iheartubuntu.com v Odkazu , což vedlo k dosažení tohoto úspěchu Odkazu (od Ericha Hoovera), který také obsahuje odkaz na dary k podpoře vývoje. K dispozici je také Odkaz

Bonus : Spuštěním této funkce máte plně funkční Firefox 17 (Windows verze) s pracovním serverem Silverlight, který lze použít k navigaci na jiných stránkách, stisknutím kláves F10 - > Zobrazení - > Panely nástrojů - > Navigační nabídka v hlavním okně můžete přistupovat k libovolnému webu a používat Silverlight.

Alternativní metoda: Instalace systému Windows-Silverlight do systému Linux-Firefox

Alternativně je nyní možné nainstalovat Silverlight dovnitř (Linux) Firefox, jako by to byl nativní plugin. (pro více informací naleznete Odkaz )

sudo add-apt-repository ppa:pipelight/stable
sudo apt-get update
sudo apt-add-repository ppa:ehoover/compholio
sudo apt-get update
sudo apt-get install wine-staging
sudo apt-get install pipelight-multi
sudo pipelight-plugin --enable silverlight

Potom nainstalujte UAControl Firefox add -on ( UAControl - neko.tsugumi.org ) a přesvědčtemovies.netflix.com, že váš prohlížeč je Windows, například "Mozilla / 5.0 (Windows NT 6.1; rv: 23.0) Gecko / 20131011 Firefox / 23.0".

Pak přejděte na adresu www.netflix.com.

Zdroj: Pipelight: Použijte Silverlight ve vašem prohlížeči Linuxu ke sledování Netflixu , Maxdome videa a další ~ Web Upd8: Ubuntu / Linux blog

    
odpověděl alfC 27.10.2017 11:46
57

Nativní přehrávání HTML5 v Ubuntu 14.04 a vyšších

Budete potřebovat aktualizovanou instalaci prohlížeče Google Chrome (nikoliv Chromium a nezapomeňte vybrat správný balíček pro vaše zařízení):

 1. Přečtěte si aplikaci Netflix a vyzkoušejte film nebo show. Všechno by mělo být v pořádku.

  Pokud čelíte problémům s přehráváním, zkuste snížit kvalitu tak, aby odpovídala schopnosti vašeho hardwaru. Doporučuji počítač lepší než 1GHZ 1GB Netbook.¹

1: (, když jsem zažil koketování na téhle úrovni zařízení ; Nevermind, aktuální aktualizace uvolnila většinu problémů s přehráváním netbooku.)

Bonus: Netflix Webapp

Netflix můžete integrovat do pracovní plochy Ubuntu tím, že vytvoříte pěkný spouštěč.desktop:

 1. Stáhněte ikonu pro použití Netflixu. Osobně obvykle používám vhodná ikona Tato stránka od Dakirby309 vypadá dobře:

  Uložte ikonu jakonetflix.png ve svém domovském adresáři

 2. Vytvořte soubor s názvem Netflix.desktop ve svém domovském adresáři

 3. Otevřete jej v programu pro úpravy textu, jako je gedit
 4. Vložte následující text:

  [Desktop Entry]
  Type=Application
  Name=Netflix
  Exec=google-chrome -app=http://www.netflix.com
  Icon=/home/USERNAME/Pictures/netflix.png
  Terminal=false
  StartupWMClass=www.netflix.com
  

  Nezapomeňte nahradit/home/USERNAME/Pictures/netflix.png správnou cestou k vaší ikoně Netflix.

 5. Uložte soubordesktop a ukončete editor.

 6. Spusťte spustitelný soubor kliknutím pravým tlačítkem myši naNetflix.desktop a směrem k kartě Vlastnosti Oprávnění Spustit: Povolit spuštění souboru jako programu
 7. Přetáhněte ikonu do spouštěče (neodstraňujte / nepřesunete originál)

Nyní máte Netflix WebApp!:

Můžete také použít modul plug-in Chrome a spustit jej v režimu "Windowed" postupujte takto:

 1. Klikněte pravým tlačítkem na aplikaci
 2. Vyberte položku Vytvořit zkratky :

 3. Zkontrolujte pouze nabídku Aplikace a potvrďte volbu

Tím bude služba Netlix dostupná v pomlčce:

Pokud se vám nelíbí vzhled posuvníků, můžete povolit posuvníky překryvného režimu Chrome. Přejít na chrome: // flags / # overlay-scrollbars a Povolit je. Nyní máte posuvníky, které dokončují zážitek:

    
odpověděl Mateo 11.08.2014 22:15
8

Pro firefox po verzi 49 můžete sledovat i netflix na linuxu bez dalších kroků, firefox si stáhne natívný plugin Google widevine CDM a přehraje chráněný obsah:

Nyní, když mám Firefox 49 nebo jak se mohu dívat na Netflix?

Takže jsou to nezbytné kroky:

 1. máte účet netflix! :)
 2. nainstalovat firefox 49 nebo vyšší
 3. doporučujeme: nainstalovat doplněk přepínače uživatele-agent. Používám Odkaz , ale téměř všechny doplňky uživatelů agentů by měly fungovat. můžete také upravovat přímo firefox user-agent, ale nedoporučuje se, protože to posílá chrome user-agent na všechny stránky a to může přerušit další věci. Tento doplněk může být nakonfigurován tak, aby odesílal pouze stránky chrome user-agent na netflix.
 4. vyberte v uživatelském agenta chrome + linux a stiskněte editovat a změňte verzi chrome na 53 nebo vyšší, například:

  Mozilla / 5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit / 537.36 (KHTML, podobně jako Gecko) Chrome / 53.0.2785.34 Safari / 537.36

  Starší verze chrome zabraňují práci netflix, takže je to důležité. Možná budete muset aktualizovat uživatelské agenty na nejnovější verzi (zkontrolováním místní instalace nebo pokusem o něco z Odkazu ) Také v textovém poli nahraďte "all_urls" na netflix.com. Použije se změněný uživatelský agent pouze na netflix

 5. Zadejte netflix a pokuste se zobrazit show / film. Firefox upozorní, že potřebuje podporu DRM. Přijměte a stáhne a nainstaluje širokopásmový DRM plugin. Počkejte chvíli a znovu načtěte stránku. Někdy se musíte vrátit a zkuste to znovu, ale to bude fungovat

Požádám netflix o stav podpory firefoxu na linuxovém uživatelském agentovi a v případě potřeby jej aktualizovat

    
odpověděl higuita 25.09.2016 01:45
6

Služba PlayOn - služba, která řídí Netflix (a Hulu) - bude mít k dispozici klienta HTML5, který by měl vyvrátit potřebu Silverlight (a Moonlight). Je to nyní pro iPhone a předpokládám, že bude brzy použito pro streamování služeb PlayOn do strojů Linux.

    
odpověděl Marco Ceppi 06.08.2010 23:08
5

Před časem jsem si přečetl, že je možné spustit emulátor Wii namísto virtuálního pole, ale Nemyslím si, že by to bylo pro většinu lidí zlepšení. Mám na mysli zkusit Netflix v emulátoru androidu od verze app , ale stále musím otestovat, zda skutečně funguje. Problém je, že app je pouze "schválen" pro některé telefony. K dispozici je hack , že že myslím, že je dobrá šance, že by to mohlo být lepší řešení než virtuální skříň, ale je to těžké říct s jistotou.

Pokud to někdo jiný pracuje, dejte mi vědět.

    
odpověděl Michael Chapman 16.05.2011 19:43
5

Moonlight, přestože je open-source alternativou k Silverlight, nefunguje pro Netflix. Důvodem, proč Netflix nefunguje, je, že Netflix také vyžaduje podporu DRM, kterou Moonlight nedává.

Existuje způsob, jak s Netflixem sledovat věci prostřednictvím Ubuntu.

Budete chtít virtualizovat Windows XP / Vista / 7 v Ubuntu. Doporučil bych Virtualbox, ale můžete použít libovolně, co chcete. Pod virtuálním počítačem můžete používat skutečné podporu Silverlight a DRM a sledovat Netflix.

    
odpověděl Ryan McClure 30.05.2012 08:12
1

Potrubní světlo

Pipelight je plugin, který navazuje na Netflix Desktop, který umožňuje uživateli Ubuntu sledovat Netflix z prohlížeče Firefox.

článek Web Upd8

Přidat kompozici a pipelight ppa

sudo apt-add-repository ppa:ehoover/compholio

sudo apt-add-repository ppa:mqcheal/pipelight

sudo apt-get update

Nainstalujte Pipelight

Nejprve zavřete svůj prohlížeč!

sudo apt-get install pipelight

Nyní Silverlight bude fungovat na některých webech, ale Netflix a někteří jiní zkontrolují agent prohlížeče uživatele a nebudou přehrávat na počítači Linux.

Nainstalujte plugin pro změnu agenta uživatele

Použil jsem přepínač User Agent Overrider

Ve službě Firefox se dostal do Nástroje -> Přidat možnosti a vyhledání agentu uživatele.

Nainstalujte nástroj Agent Overrider

Vyberte nejnovější kombinaci prohlížeče Firefox / Windows.

Přečtěte si stránku netflix.com a užijte si to.

Toto je z článku na webu upd8

    
odpověděl dan08 01.10.2013 02:17
1

Netflix desktop je příliš náročný na zdroje a překryv je VERY ANNOYING, doporučuji vám HIGHLY následující kroky a používat Firefox.

Přidat Netflix pro Firefox

Otevřete terminál

sudo add-apt-repository ppa:pipelight/stable

sudo apt-get update

sudo apt-get install --install-recommends pipelight-multi

sudo pipelight-plugin --update

sudo pipelight-plugin --enable silverlight

přidat uživatelský agent overrider do Firefoxu Add ons

změňte řetězec uživatelského agenta na windows / chrome34

Nyní nebudete mít speciální aplikaci pro Netflix a můžete použít stávající instalaci prohlížeče.

Další nepodporující výhodou pipelightu je, že s ním můžete povolit nejnovější verzi Flash. Už nepotřebujete pepř! :)

    
odpověděl WhosUrDaddy 22.12.2014 23:41
-1

Zkuste spustit tyto příkazy:

sudo apt-add-repository ppa:ehoover/compholio
sudo apt-get update && sudo apt-get install netflix-desktop

Nalezněte netflix v spouštěči a měl by fungovat.

BUT pokud to nefunguje poprvé, stejně jako pro mě, zkuste to:

rm -Rf ~/.netflix-desktop
sudo apt-get install netflix-desktop

Mám zde odpovědi: Odkaz

Má další poznámky k odstraňování problémů, které jsem neposílal, takže se podívejte, jestli to pro vás nefunguje.

    
odpověděl Stanton.Sculpture 27.11.2012 08:21